Trebinje: Olimpijski bazen spreman za posjetioce

26.06.2020. 11:17
0
IZVOR: Srna

Olimpijski bazen “Banje” u Trebinju u potpunosti je spreman za početak rada i otvaranje sezone kupanja, koja je predviđena za danas, uz obezbijeđene preporučene mjere fizičke distance koje važe na otvorenim kupalištima, rekao je direktor Javne ustanove “Bazeni” u Trebinju Zoran Čučković.

On je napomenuo da je otvaranje predviđeno za 11 sati, da je cijena karata za odrasle dvije, a za djecu jednu KM.

Čučković je naveo da je u potpunosti preuređen plato za goste, u skladu s preporučenim mjerama zaštite zbog epidemije virusa korona.

– Nove su nadstrešnice za majku i malu djecu blizu malog bazena, tribine su potpuno nove, dezinfikovane, ofarbane i pripremljene za sezonu. Plato gdje su nove drvene ležaljke je potpuno nov, s novom nadstrešnicom i s velikom nadstrešnicom za hladovinu – rekao je Čučković.

Dodaje da je ulaz u bazen u potpunosti renoviran, kao i krov na toaletima.

– Ulaziće se na ulaz kao i ranije, a poslije podne, nakon 17.30, izlaziće se na južnoj strani – objasnio je Čučković.

Ističe da je za osobe s invaliditetom osposobljen lift i urađena nova svlačionica.

– Od sadržaja na bazenu postoji noćno kupanje, vaterpolo škola, škola plivanja i rekreativno plivanje – rekao je Čućković.

On je naveo da će vaterpolo škola na Olimpijskom bazenu “Banje” početi s radom 1. jula, a datum početka noćnog kupanja biće naknadno poznat.

Komentari 0
Povezane vijesti
Vaterpolo reprezentacija Srbije odradila pripreme: Iz Trebinja po medalju Vaterpolo reprezentacija Srbije odradila pripreme: Iz Trebinja po medalju
Vaterpolo reprezentacija Srbije na pripremama u Trebinju Vaterpolo reprezentacija Srbije na pripremama u Trebinju
Djevojčica iz Trebinja otvorila štand s pomfritom kako bi pomogla ocu koji boluje od tumora Djevojčica iz Trebinja otvorila štand s pomfritom kako bi pomogla ocu koji boluje od tumora
Najčitanije
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    6h 28m
    22
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    4h 50m
    0
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    3h 7m
    1
  • Božović: Opština Istočna Ilidža neće dozvoliti povećanje cijene vode bez adekvatnog obrazloženja
    23h 21m
    0
  • Božidar Novaković - najaktivniji odbornik u Skupštini nastavlja da se bori za interese svih građana
    17h 52m
    12