Sedma sezona kupanja na bazenskom kompleksu Sportsko-rekreativnog centra "9. januar“ počinje u petak, 26. juna, od 10 časova.
Cijene ulaznica ostaće nepromijenjene u odnosu na prošlu godinu, te će dnevna ulaznica koštati 4 KM, sezonska 20 KM, a iznajmljivanje ležaljke 2.50 KM.
Kako je saopšteno iz Opštine Rogatica, i ove godine načelnik opštine Ninoslav Prelić obezbijedio je sezonske karte za učenike, pa će pravo na potpuno besplatno korištenje bazena imati učenici Osnovne škole "Sveti Sava" i Srednjoškolskog centra "27. januar" iz Rogatice, kao i učenici iz Rogatice koji se školuju u drugim gradovima.
Pored objekta biće prisutni i spasioci, koji će ujedno imati ulogu redara. Apeluje se na posjetioce da se prema imovini bazenskog kompleksa odnose domaćinski i da poštuju kućni red.