Tri medalje džudistima „Romanije“ u Beogradu

07.11.2022. 13:54
0
IZVOR: katera.news

Proteklog vikenda je u Beogradu održan međunarodni džudo turnir „Kup Žandarmerije“, koji je okupio oko 700 takmičara iz sedam zemalja.

Na izuzetno jakom turniru učestvovali su i takmičari Džudo kluba „Romanija“, koji su u kategoriji poletaraca i pionira osvojili tri medalje.

Za ovaj klub, bronzani su bili Marko Pantić i Matija Koroman, dok se srebrom okitio Luka Lopatić.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Ustupljene fotografije

Komentari 0
Povezane vijesti
Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi
Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice
Svetinja sutra na postolju, vjernici će moći da prime blagoslov Svetinja sutra na postolju, vjernici će moći da prime blagoslov
Najčitanije
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    16h 48m
    0
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    14h 6m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    17h 11m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    20h 40m
    0
  • Opština Istočna Ilidža dodijelila 62 studentske stipendije (FOTO)
    16h 16m
    0