Tri medalje karatistkinjama „Slavije“ u Goraždu

22.05.2022. 14:00
0
IZVOR: katera.news

Karate klub Slavija“ iz Istočnog Sarajeva nastupio je na međunarodnom turniru "Specijal" u Goraždu, sa djevojčicama, te se kući vratio sa tri medalje.

Mihaela Radovanović je osvojila zlato u katama, a Žana Pandžić i Mirka Golijanin po bronzu.

Ekipu „Slavije“ vodila je Tanja Perišić.

Nema odmora za ekipu Slavije, već danas nastupaju na "Trofeju Bijeljine".

Komentari 0
Povezane vijesti
Internacionalni karate turnir „Slavija open“ 16. maja u Istočnom Sarajevu Internacionalni karate turnir „Slavija open“ 16. maja u Istočnom Sarajevu
Borbe u Podrinju - Višegrad, Foča 1992. Borbe u Podrinju - Višegrad, Foča 1992.
Uspješan nastup takmičara „Slavije“ u Trebinju Uspješan nastup takmičara „Slavije“ u Trebinju
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    23h 30m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    17h 29m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    15h 35m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    13h 7m
    0
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    17h 16m
    0