Trinaesti simpozijum hirurga Srpske i Srbije u Foči

22.06.2022. 13:50
0
IZVOR: radiofoca.com

Trinaesti simpozijum hirurga Republike Srpske i Srbije sa međunarodnim učešćem okupiće u petak, 24. juna, u Foči više od stotinu hirurga iz regiona.

 Na trodnevnom skupu hirurzi će razmijeniti iskustva i saznanja iz oblasti hirurgije, kao i najnovije dijagnostičke i terapijske metode.

Simpozijum organizuju Hirurška sekcija Srpskog lekarskog društva Beograd, Udruženje hirurga Republike Srpske, Univerzitetska bolnica i Medicinski fakultet iz Foče.

- Simpozijum, koji se više od decenije održava u Foči, jedan je od najvećih skupova hirurga na ovim prostorima, koji umnogome doprinosi usavršavanju kadrova, kao i liječenju pacijenata na prostoru cijele bivše Jugoslavije - saopštili su organizatori.

Komentari 0
Povezane vijesti
Odgovornim ponašanjem kupača i upravljača kupalištima izbjeći nesreće Odgovornim ponašanjem kupača i upravljača kupalištima izbjeći nesreće
Narednih dana još toplije, moguće obaranje rekorda Narednih dana još toplije, moguće obaranje rekorda
Otvorena izložba fotografija ,,Javor planinom 5'' u Han Pijesku Otvorena izložba fotografija ,,Javor planinom 5'' u Han Pijesku
Najčitanije
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    22h 41m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    6h 2m
    0
  • Svjedočanstvo majke Milke Božić o stradanju kćerke Zorice
    23h 2m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    6h 25m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    9h 54m
    0