Tročlana ekipa iz Istočnog Sarajeva: Trst je ostao iza nas, idemo prema Torinu i Milanu

28.07.2024. 19:14
0
IZVOR: sportdc.net

Tročlana ekipa iz Istočnog Sarajeva koju čine Marko Košarac, te Danko i Andrej Mijović u petak su u večernjim časovima sa Jahorine krenuli u automobilu "reno 4" ka Parizu. Na taj način žele da povežu olimpijsku Jahorinu i Pariz, u kojem se trenutno održavaju Olimpijske igre.

Slika

Foto: Marko Košarac

Marko i Andrej su dva prijatelja i oni su putnici u ovom oldajmeru, a Danko je šef parade i vozač.

Slika

Foto: Marko Košarac

Sinoć se Marko javio ekipi "SportDC-a" i poslao nekoliko fotografija sa putovanja, a napisao je:

- Sa Jahorine smo krenuli prema Mostaru da bi u Hercegovini i prešli granicu sa Hrvatskom. Nakon toga smo nastavili put ka Trstu. Imali smo nekoliko zaustavljanje i odmora. Gdje god smo stali privlačili smo pažnju ljubaznih prolaznika. U Pulu smo stigli oko 13 časova i nastavili ka Trstu. Stigli smo u njega. Prešli smo oko 900 kilometara. Za sada sve protiče u najboljem redu. Odmarali smo i u Trstu, a put nas dalje vodi ka Torinu i Milanu, Grenoblu i Parizu. Trasa je ona koju je u "Oprosti mi Katrin" ''napravio'' Đorđe Balašević. Iz Trsta smo oko 21 čas i 30 minuta nastavili naš put. Srdačan pozdrav svim čitaocima portala "SportDC". Javljam vam se večeras - napisao  je Marko Košarac.

Komentari 0
Povezane vijesti
Počela prodaja karata za bokserski spektakl u Istočnom Sarajevu Počela prodaja karata za bokserski spektakl u Istočnom Sarajevu
Večeras promocija knjige „Uvijek prvi“ u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo Večeras promocija knjige „Uvijek prvi“ u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
Bokserski spektakl u Istočnom Sarajevu: Raspored svih borbi Bokserski spektakl u Istočnom Sarajevu: Raspored svih borbi
Najčitanije
  • Jeromonah Georgije Stanković - Post u savremeno doba (VIDEO)
    12h 56m
    16
  • Dan kad su Srbi ponovo izabrali pravu stranu istorije - 27. mart
    16h 2m
    11
  • Usvojen set zakona o povećanju plata
    14h 47m
    1
  • Željko Pržulj – Libreto jedne ljubavi
    13h 59m
    2
  • Lojalnost koja se isplati: M:tel korisnici sada još lakše do novog telefona
    18h 36m
    0