Troje mrtvih u saobraćajnoj nesreći kod Mrkonjić Grada

08.04.2023. 13:00
0
IZVOR: nezavisne.com

Tri osobe iz Jajca poginule su sinoć u saobraćajnoj nesreći kod Mrkonjić Grada, saznaju “Nezavisne novine”.

Tragedija se u 19.43 časova dogodila u mjestu Crna Rijeka, a učestvovala su dva vozila i to micubiši, kojim je upravljao M.K. iz Šipova, te teretno vozilo ford, u kojem je bilo sedam osoba, od čega su tri poginule, a četiri su povrijeđene.

Kako je potvrđeno za “Nezavisne novine”, poginuli su S.C., E.Č. i S.P., svi iz Jajca.

Uviđaj je obavio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka Slobodan Salić, zajedno sa mrkonjićkom policijom.

Tužilac je naložio da se preduzmu sve potrebne istražne radnje i mjere na utvrđivanju svih okolnosti nesreće, a u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske biće obavljena i obdukcija tijela poginulih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Tragedija u Kiseljaku: U teškoj nesreći poginuo mladić Tragedija u Kiseljaku: U teškoj nesreći poginuo mladić
Povrijeđeni državljani BiH smješteni u više bolnica u Hrvatskoj Povrijeđeni državljani BiH smješteni u više bolnica u Hrvatskoj
Detalji nesreće u Hrvatskoj: Dva lica poginula, 31 povrijeđeno Detalji nesreće u Hrvatskoj: Dva lica poginula, 31 povrijeđeno
Najčitanije
  • Na vozila istakli ratne zastave tzv. Armije BiH, policija ih kaznila
    3h 28m
    4
  • Svetu Goru pogodio snažan zemljotres!
    20h 6m
    0
  • Albanija provocira Srbe: Pogledajte šta su napravili sa srpskom zastavom (FOTO)
    19h 30m
    1
  • Srpkinja ispisala istoriju u finalu Rolan Garosa!
    17h 37m
    0
  • Ispred Pionirskog parka okačen transparent "Bolje Ćaci, nego naci"
    19h 48m
    3