U Beogradu uhapšen Marokanac osumnjičen za ubistvo u Sarajevu

26.11.2020. 15:40
0
IZVOR: Agencije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije uhapsili su državljanina Maroka S.E.D. (31), osumnjičenog da je, sa još nekoliko osoba, učestvovao u ubistvu Jasmina Berovića (36) u Sarajevu 17. novembra, saopšteno je iz MUP-a Srbije uz navođenje inicijala osumnjičenog i žrtve.

Osumnjičeni je lociran i uhapšen u hostelu u Beogradu, gdje se skrivao u, kako se pretpostavlja, namjeri da pobjegne u neku od zemalja u regionu.

Hapšenje je rezultat zajedničkog rada i razmjene informacija srbijanske i sarajevske policije.

S.E.D. je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, određeno zadržavanje do 48 časova, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično djelo ubistvo.

U toku je procedura izručenja osumnjičenog nadležnim organima u Bosni i Hercegovini, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Podsjećamo, Jasmin Berović ubijen je 17. novembra u sarajevskom naselju Otes, a policija je zbog ovog zločina bila uhapsila Marokanca Hišama Aglarasa, koji je kasnije oslobođen jer se nije mogao dovesti u vezu s ubistvom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Godišnjica ubistva ruske carske porodice Romanov Godišnjica ubistva ruske carske porodice Romanov
Dvostruko ubistvo u Sarajevu Dvostruko ubistvo u Sarajevu
Ubistvo sudije Ilića Ubistvo sudije Ilića
Najčitanije
  • Potresna sudbina Jelice Mihailović: Kako je završila supruga generala Draže Mihailovića (FOTO)
    8h 24m
    11
  • Priča o stradanju legendarnog generala Draže Mihailovića
    16h 26m
    25
  • Godišnjica ubistva ruske carske porodice Romanov
    16h 16m
    1
  • „Elektrodistribucija“ Pale: Obezbijeđeno 1.020 anatomskih ruksaka za prvačiće u 13 opština
    11h 15m
    7
  • Katerini prijedlozi knjiga za čitanje
    13h 5m
    0