U Ciboni 14 pozitivnih na virus korona

26.08.2020. 19:02
0
IZVOR: B92

Cibonu je u velikoj mjeri pogodio korona virus poslije gostovanja u Bosni i Hercegovini.

Samo nedjelju dana od meča sa Igokeom u gostima, a četiri od duela sa Dubravom, svi igrači su morali na testiranje.

Prvobitno su četiri osobe iz kluba bile zaražene, da bi naknadni rezultati pokazali mnogo više.

Posljednje informacije kažu da je 14 igrača i trenera pozitivno bilo na Kovid-19, prenosi "B92".

I to nešto više od mjesec dana prije početka ABA lige.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    22h 1m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    16h 0m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    14h 6m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    22h 57m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 38m
    0