У Цибони 14 позитивних на вирус корона

26.08.2020. 19:02
0
ИЗВОР: B92

Цибону је у великој мјери погодио корона вирус послије гостовања у Босни и Херцеговини.

Само недјељу дана од меча са Игокеом у гостима, а четири од дуела са Дубравом, сви играчи су морали на тестирање.

Првобитно су четири особе из клуба биле заражене, да би накнадни резултати показали много више.

Посљедње информације кажу да је 14 играча и тренера позитивно било на Ковид-19, преноси "Б92".

И то нешто више од мјесец дана прије почетка АБА лиге.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 0m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    15h 59m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 5m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    22h 56m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 37m
    0