U FBiH dvoje preminulo od posljedica virusa korona, 52 nova slučaja

26.07.2020. 09:42
0
IZVOR: Srna

Dva pacijenta zaražena virusom korona umrla su u Federaciji BiH, a potvrđena su 52 nova slučaja.

U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) testirano je 228 uzoraka na prisustvo virusa korona, a najviše oboljelih, 45 je u Sarajevu.

Po dva slučaja potvrđena su u Goraždu, Vitezu i Gornjem Vakufu i jedan u Prači.

U izolatorijumu na sarajevskoj klinici Podhrastvi smješteno je 75 pacijenta. Dva pacijenta su juče preminula, a dva su na respiratoru, javili su federalni mediji.

Komentari 0
Povezane vijesti
Oskrnavljen hram na pravoslavnom groblju u Tuzli Oskrnavljen hram na pravoslavnom groblju u Tuzli
Više od dvije decenije od sramne arbitraže za Dobrinju Više od dvije decenije od sramne arbitraže za Dobrinju
Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    45m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    2h 41m
    3
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    6h 46m
    0
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    7h 42m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    8h 44m
    0