У ФБиХ двоје преминуло од посљедица вируса корона, 52 нова случаја

26.07.2020. 09:42
0
ИЗВОР: Srna

Два пацијента заражена вирусом корона умрла су у Федерацији БиХ, а потврђена су 52 нова случаја.

У Клиничком центру Универзитета у Сарајеву (КЦУС) тестирано је 228 узорака на присуство вируса корона, а највише обољелих, 45 је у Сарајеву.

По два случаја потврђена су у Горажду, Витезу и Горњем Вакуфу и један у Прачи.

У изолаторијуму на сарајевској клиници Подхрастви смјештено је 75 пацијента. Два пацијента су јуче преминула, а два су на респиратору, јавили су федерални медији.

Коментари 0
Повезане вијести
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
Годишњица срамне арбитраже за Добрињу Годишњица срамне арбитраже за Добрињу
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 18m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    6h 19m
    2
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    5h 23m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 21m
    0
  • Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
    5h 35m
    0