U Istočnom Sarajevu Drugi mačevalački susreti

21.09.2019. 09:14
0
IZVOR: Srna

U Istočnom Sarajevu danas će biti organizovani Drugi mačevalački susreti, na kojima će nastupiti takmičari iz BiH, Srbije, Hrvatske i Makedonije.

Skup organizuje Mačevalački klub "Romanija", koji je saopštio da će se takmičiti 50 učesnika u disciplinama mač i sablja.

U takmičenju, osim domaćina, učestvuju mačevalački klubovi "Vojvodina", "Split", "Dmitar Zvonimir" Osijek, "Valter" Sarajevo, "Banjaluka", "Pale" i takmičar veteran iz Makedonije Aleksandar Anastosov.

Pokrovitelji ovogodišnjih Mačevalačkih susreta su načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo Ljubiša Ćosić, Turistička organizacija Jahorina, hotel "Termag" Jahorina i kompanija "Zlatno zrno" Istočno Sarajevo.

Komentari 0
Povezane vijesti
U toku završne pripreme za predsjedničke izbore U toku završne pripreme za predsjedničke izbore
Zastave Srpske vijore se Istočnim Sarajevom Zastave Srpske vijore se Istočnim Sarajevom
Tango misli na budućnost: Lazar Dragović dobio stipendijski ugovor Tango misli na budućnost: Lazar Dragović dobio stipendijski ugovor
Najčitanije
  • Pečeni krompir sa susamom
    2h 29m
    3
  • Sjećanje na Magdalenu Vlaški i hrabrost jednog malog anđela
    6h 55m
    0
  • CIK: Do 11.00 časova glasalo 9,76 odsto birača
    3h 5m
    6
  • Prvi pacijent iz Srbije će primiti mRNK vakcinu protiv raka
    1h 59m
    0
  • Zašto se kaže "mrka kapa"?
    19h 40m
    0