U ponedjeljak o daljem liječenju Miloša Božovića

02.02.2023. 12:10
1
IZVOR: katera.news

Predstavnici Opštinske organizacije Crvenog krsta Istočna Ilidža organizovaće u ponedjeljak, 6. februara, konferenciju za novinare o zdravstvenom stanju i daljem liječenju našeg sugrađanina Miloša Božovića koji je 2014. godine kao golman juniorske ekipe Fudbalskog kluba „Slavija“ zadobio tešku povredu glave.

Naime, Miloš bi trebalo da ponovo bude operisan u Rusiji, a konferencija za novinare biće održana u 12.00 časova u sali opštine Istočna Ilidža, saopštili su iz Opštinskog Crvenog krsta.

Podsjećamo, Miloš Božović bio je golman juniorske ekipe Fudbalskog kluba „Slavija“ iz Istočnog Sarajeva, a na utakmici 2014. godine doživio je tešku povredu glave.

Božović je u julu prošle godine bio na liječenju u klinici u Moskvi. Prema ranijim izjavama njegove porodice, pojavila se mogućnost liječenja matičnim ćelijama i ukupan proces liječenja, prema programu ljekara ruske klinike, trebalo bi da traje do dvije godine.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Jo 02.02.2023. 16:03
    Da mu dragi bog pomogne.sa stećom
Povezane vijesti
Pomozimo Milošu da ode na liječenje u Rusiju Pomozimo Milošu da ode na liječenje u Rusiju
Šehovac: U januaru manje krivičnih djela, stanje zadovoljavajuće Šehovac: U januaru manje krivičnih djela, stanje zadovoljavajuće
Još danas aktivni humanitarni brojevi 1433 i 1458 – Pozovimo za Miloša i Andreu! Još danas aktivni humanitarni brojevi 1433 i 1458 – Pozovimo za Miloša i Andreu!
Najčitanije
  • SIPA u Istočnom Sarajevu uhapsila lice s potjernice
    10h 0m
    1
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    42m
    0
  • Obavještenje o novom sistemu očitanja vodomjera i ispostavljanja računa
    7h 17m
    3
  • Godišnjica rođenja neponovljivog Mome Kapora
    10h 50m
    1
  • Momo Kapor: Posle ljubavi
    10h 49m
    0