U porodilištu Bolnice "Srbija" u februaru rođene 32 bebe
02.03.2022. 08:31
0
IZVOR: Katera
Bolnica "Srbija"/Ilustracija
U porodilištu Bolnice "Srbija" u Istočnom Sarajevu u februaru su rođene 32 bebe.
Naš grad postao je bogatiji za 15 djevojčica i 17 dječaka, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.
Od početka godine u Bolnici „Srbija“ rođeno je 67 beba.
Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 bebaSrpska bogatija za 17 beba
Srpska bogatija za 10 bebaSrpska bogatija za 10 beba
Opština Istočno Novo Sarajevo organizuje besplatne preglede za boračku populacijuOpština Istočno Novo Sarajevo organizuje besplatne preglede za boračku populaciju
Najčitanije
Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
17h 0m
0
Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
10h 59m
4
Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
9h 5m
3
Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču