У породилишту Болнице "Србија" у фебруару рођене 32 бебе
02.03.2022. 08:31
0
ИЗВОР: Катера
Болница "Србија"/Илустрација
У породилишту Болнице "Србија" у Источном Сарајеву у фебруару су рођене 32 бебе.
Наш град постао је богатији за 15 дјевојчица и 17 дјечака, саопштено је из ове здравствене установе.
Од почетка године у Болници „Србија“ рођено је 67 беба.
Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 17 бебаСрпска богатија за 17 беба
Српска богатија за 10 бебаСрпска богатија за 10 беба
Општина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацијуОпштина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацију
Најчитаније
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
15h 57m
0
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
9h 56m
4
Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
8h 2m
3
Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу