U Srpskoj rođeno 13 beba

16.03.2025. 08:55
0
IZVOR: srna.rs

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 13 beba, tri djevojčice i 10 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Banjaluci rođeno je pet beba, u Foči i Bijeljini po dvije, a u Doboju, Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Prijedoru po jedna beba.

Dvije djevojčice i tri dječaka rođeni su u Banjaluci, u Bijeljini i Foči po dva dječaka, u Istočnom Sarajevu jedna djevojčica, a u Doboju, Zvorniku i Prijedoru po jedan dječak.

U porodilištima u Gradišci, Nevesinju i Trebinju nije bilo poroda.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    5h 43m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    5h 29m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    6h 50m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    9h 11m
    0
  • Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
    9h 52m
    0