U Srpskoj rođeno 16 beba

14.01.2025. 08:59
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba, 10 djevojčica i šest dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Šest beba rođeno je u Banjaluci, tri u Prijedoru i Doboju, dvije u Bijeljini, a po jedna u Trebinju i Gradišci.

U Banjaluci su rođena četiri dječaka i dvije djevojčice, u Prijedoru tri djevojčice, u Doboju dvije djevojčice i jedan dječak, u Bijeljini dvije djevojčice, u Trebinju jedan dječak, te u Gradišci jedna djevojčica

Poroda nije bilo u porodilištima u Istočnom Sarajevu, Zvorniku i Nevesinju, dok podaci za porodilište u Foči nisu bili dostupni.

Komentari 0
Povezane vijesti
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Sutra toplo i nestabilno uz lokalne pljuskove, moguć i grad Sutra toplo i nestabilno uz lokalne pljuskove, moguć i grad
Danas sunčano i vruće, ponegdje mogući kratkotrajni pljuskovi Danas sunčano i vruće, ponegdje mogući kratkotrajni pljuskovi
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    18h 27m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    19h 44m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    20h 5m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    17h 49m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    11h 18m
    2