U Srpskoj rođeno 19 beba

18.02.2023. 09:35
0
IZVOR: srna.rs

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, i to 10 djevojčica i devet dječaka.

U Banjaluci je rođeno pet beba, u Zvorniku tri, u Doboju, Gradišci, Prijedoru i Bijeljini po dvije bebe, a u Istočnom Sarajevu, Nevesinju i Trebinju po jedna beba jedna, rečeno je Srni u porodilištima.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka, a u Zvorniku jedna djevojčica i dva dječaka.

U Doboju, Gradišci, Prijedoru i Bijeljini rođeni su po jedna djevojčica i dječak, u Nevesinju i Trebinju po jedna djevojčica, a u Istočnom Sarajevu jedan dječak.

Podaci za porodilište u Foči nisu saopšteni.

Komentari 0
Povezane vijesti
FZO Srpske promijenio pravila za prenatalno testiranje trudnica FZO Srpske promijenio pravila za prenatalno testiranje trudnica
Revolucionarna ruska vakcina mijenja svijet, moguć odlazak dva pacijenta iz Srpske u Rusiju Revolucionarna ruska vakcina mijenja svijet, moguć odlazak dva pacijenta iz Srpske u Rusiju
Od 1. novembra na snazi obavezna zimska oprema Od 1. novembra na snazi obavezna zimska oprema
Najčitanije
  • Prvi slučaj u Istočnom Sarajevu: Otac u zatvoru zbog neplaćanja alimentacije
    10h 30m
    1
  • Kako je trubač iz Leskovca prevario cijelu tursku vojsku: Zbog njega je Srbija dobila Kumanovsku bitku
    9h 31m
    3
  • Zahvalnica Bjelici za pomoć prilikom adaptacije prostorija Jedinice žandarmerije
    9h 46m
    0
  • Paljanin upahšen zbog sumnje da je prijetio sugrađaninu
    13h 15m
    0
  • Obavljeno oko 270 besplatnih pregleda dojki
    7h 14m
    0