U subotu sajam domaćih proizvoda

18.08.2021. 09:55
0
IZVOR: Srna

Sajam domaćih proizvoda i preduzetništva biće održan u Istočnom Novom Sarajevu u subotu, 21. avgusta, u okviru lokalne ljetne manifestacije.

- Na Sajmu je planirano predstavljanje udruženja, te postojećih i budućih preduzetnika sa područja opštine Istočno Novo Sarajevo i susjednih opština, koji u ponudi imaju domaće proizvode i žele ih predstaviti sugrađanima -  saopšteno je iz Opštinske uprave Istočno Novo Sarajevo.

Sajam će biti otvoren u 19.30 časova, a svim izlagačima biće obezbijeđeni stolovi za izlaganje i učešće je besplatno.

- Osim proizvođača domaćih proizvoda, ohrabrujemo sve one koji se bave ručnim radom i izradom unikatnih predmeta, nakita, dekoracija i ostalih vidova umjetničkog rada da se prijave i predstave našim sugrađanima - navode iz Opštinske uprave.

Prijave je moguće slati do sutra do 15.00 časova, a svi prijavljeni izlagači će u petak, 20. avgusta, dobiti tačne instrukcije o postavljanju proizvoda i ostale bitne detalje.

Sajam će biti održan na Trgu Republike Srbije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Irina Vilotić najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO) Irina Vilotić najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
U Istočnom Novom Sarajevu održana humanitarna svirka za Milku, Dragana i Darka U Istočnom Novom Sarajevu održana humanitarna svirka za Milku, Dragana i Darka
Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu
Najčitanije
  • To nisu bili ljudi, već zvijeri: Stradanje braće Petra i Pavla
    6h 55m
    17
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – akademik Petar Mandić
    21h 1m
    0
  • Anđela Vuković sa Pala nagrađena na međunarodnoj naučnoj konferenciji u Moskvi
    17h 10m
    1
  • Sutra do 38 stepeni, poslije podne naoblačenje sa pljuskovima
    23h 2m
    0
  • Podvizi i stradanja braće Nikolić
    21h 55m
    0