U subotu stručno predavanje o HPV vakcini za djecu u Bijeljini

01.12.2022. 18:00
0
IZVOR: katera.news

Udruženje građana „Roditelji ZA prava djece“ iz Bijeljine 3. decembra organizuje stručno predavanje i diskusiju na temu „Opravdanost i sigurnost HPV vakcine za djecu.

Početak programa planiran je u 15 časova, u Kulturno muzejskom centru Eparhije zvorničko-tuzlanske, u Bijeljini.

Program će biti organizovan za djecu osnovnoškolskog uzrasta, te tim povodom će biti i stručna predavanja profesora dr Draga Đorđevića, dr Violete Stanimirović, dr Slavice Aranđelović, te dr Borislava Antonijevića.

Prisutnima će se obratiti i Nada Gladović, predsjednik UG „Lekari i roditelji za nauku i etiku“.

Ovo stručno predavanje i diskusija na temu „Opravdanost i sigurnost HPV vakcine za djecu“ ima za cilj da predavači roditeljima i široj javnosti ukažu na važne informacije o ovoj vakcini.

Cilj je informisati roditelje i javnost o svim preventivnim vidovima zaštite zdravlja djece sa aspekta dostupnih medicinskih i drugih stručnih informacija od strane stručnih i kvalifikovanih medicinskih radnika, koji imaju bogato iskustvo u svom radu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Oskrnavljen spomenik ubijenom inspektoru Nenadu Markoviću u Bijeljini Oskrnavljen spomenik ubijenom inspektoru Nenadu Markoviću u Bijeljini
Bijeljina: Radnik na dizalici zatečen mrtav Bijeljina: Radnik na dizalici zatečen mrtav
Zlatna značka za mladog virtuoza iz Bijeljine Zlatna značka za mladog virtuoza iz Bijeljine
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    5h 29m
    4
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    5h 28m
    2
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    5h 26m
    10
  • Bacajte keksiće, psi se plaše petardi
    17h 46m
    30
  • Muškarac koji je ubio ženu čak 10 puta prijavljivan zbog nasilja u porodici
    17h 23m
    0