U sudaru autobusa i automobila povrijeđeno desetoro djece

03.06.2023. 14:16
1
IZVOR: srna.rs

Desetoro djece i vodič lakše su povrijeđeni u sudaru autobusa i automobila u Šapcu, potvrđeno je u policiji.

Autobus koji je prevozio djecu iz Futoga, koja su krenula na ekskurziji u Tršić sudario se sa automobilom, čiji vozač je uhapšen, javio je RTS.

U šabačkoj bolnici kod desetoro djece i vodiču konstatovane su lakše tjelesne povrede.

Saobraćajne nezgoda dogodila oko 9.20 časova.

Uviđaj je završen, a nakon popravke autobusa djeca se vraćaju kući.

U autobusu je bilo 79 đaka i vodič.

Uviđaj je obavio tužilac Osnovnog tužilaštva i naredio hapšenje vozača automobila /77/ zbog ugrožavanja javnog saobraćaj.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Krcko 03.06.2023. 17:13
    Da nije puno mlad uhapšeni vozač, ima "samo 77 godina" a stari dripac ne ispušta volan iz ruku. Mogao je pobiti djecu ni krivu ni dužnu, oduzeti starcu auto i vozačku i nabiti ga u zatvor, da tamo malo oladi ludu-sijedu glavu.
Povezane vijesti
Za deset godina skoro 45 odsto više automobila u Srpskoj Za deset godina skoro 45 odsto više automobila u Srpskoj
Svečani defile kamiona i autobusa prošao ulicama Pala (FOTO) Svečani defile kamiona i autobusa prošao ulicama Pala (FOTO)
Kako voziti po magli? Kako voziti po magli?
Najčitanije
  • Milanko Cicović - ne uprlja srce mržnjom, a pokaza čojstvo i junaštvo
    17h 42m
    11
  • Sramno skandiranje navijača Željezničara: "Gazi četnike"
    15h 19m
    14
  • Sutra obustava saobraćaja u Krupačkim stijenama
    22h 46m
    2
  • "Linija" nije ratna drama, već dubok prikaz humanosti i samožrtvovanja doktora Lazića
    19h 28m
    2
  • U iskakanju tramvaja poginuo 23-godišnjak
    19h 44m
    2