U Trebinju će biti postavljen video nadzor i novi hidraulični klip

17.08.2019. 15:20
0
IZVOR: Srpska info

Na ulazu u trebinjski Stari grad u toku je postavljenje novog hidrauličnog klipa u cilju zabrane ulaska automobila u ovaj dio grada.

Prema posljednjoj odluci Skupštine grada o bezbjednosti saobraćaja, u Stari grad je zabranjen ulazak svim vrstama vozila.

Daljinski od klipa imaće samo dežurne službe, dok će stanovnici Starog grada, kada budu imali potrebu da uđu vozilom, morati da traže odobrenje.

Za snabdjevanje ugostiteljskih i drugih objekta ulazak u ovaj dio grada je dozvoljen od 7 do 9 i od 14 do 16 časova.

Na ovom mjestu i ranije je bio hidraulični klip, koga su vandali više puta lomili, a sad će biti i instaliran i video nadzor kako bi se izbjegle ovakve pojave.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dva pehara i 11 medalja za Džudo klub „Sparta“ u Trebinju Dva pehara i 11 medalja za Džudo klub „Sparta“ u Trebinju
Služen pomen vladici Atanasiju povodom pet godina od upokojenja Služen pomen vladici Atanasiju povodom pet godina od upokojenja
Hercegovka u elitnoj jedinici - najbolja od najboljih Hercegovka u elitnoj jedinici - najbolja od najboljih
Najčitanije
  • Jasenovac - ogledalo života i smrti (VIDEO)
    12h 58m
    4
  • Zemljotres u okolini Sarajeva
    6h 45m
    0
  • Dan žalosti u Srpskoj u znak sjećanja na žrtve Jasenovca i Donje Gradine
    17h 32m
    2
  • Utvrđeni dokazi o planskom istrebljenju civila
    12h 2m
    2
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Dr Miodrag Lazić
    14h 45m
    0