Ubijena dva mladića u Klini, uhapšen osumnjičeni

14.11.2024. 09:07
0
IZVOR: kosovo-online

Dvije osobe ubijene su u srijedu u baru na trgu "Muje Krasniki" u Klini, a osumnjičeni je uhapšen, saopštila je tzv. kosovska policija, prenosi Reporteri.

Kako se navodi, ubijeni mladići sa inicijalima A.Š. i R.Š. su iz sela Jašanica i rođaci su. Policija je prvo potvrdila da je ubijena samo jedna osoba, dok je kasnije potvrđena i druga žrtva.

Sa mjesta incidenta medijima se oglasio tužilac Osnovnog tužilaštva u Peći.

Tužilac je rekao da su žrtve ubistva mlade, kao i osumnjičeni koji je već uhapšen.

- Tragičan slučaj koji je odneo živote dvoje mladih ljudi. Još prikupljamo dokaze i vršimo uviđaj. Naloženo je da se tela mrtvih pošalju na obdukciju u Institut za sudsku medicinu u Prištini. Osumnjičeni je uhapšen zahvaljujući brzom radu policije - rekao je medijima tužilac.

Na pitanje novinara da li su žrtve i osumnjičeni imali problema u prošlosti, tužilac je istakao da je prerano davati zaključke o motivu zločina.

Komentari 0
Povezane vijesti
Navršilo se 27 godina od ubistva srpskih mladića u Peći Navršilo se 27 godina od ubistva srpskih mladića u Peći
Na pravoslavnom groblju kod Obilića porušena dva spomenika Na pravoslavnom groblju kod Obilića porušena dva spomenika
Otvorena izložba o srpskoj kulturnoj baštini na Kosovu i Metohiji Otvorena izložba o srpskoj kulturnoj baštini na Kosovu i Metohiji
Najčitanije
  • Ovo mora da zna svaki Srbin koji slavi Svetog Nikolu
    12h 35m
    0
  • Svetosavske litije u Sarajevu (FOTO)
    14h 45m
    0
  • Manastir Tvrdoš - najstariji hercegovački manastir (VIDEO)
    14h 32m
    27
  • Bacajte keksiće, psi se plaše petardi
    4h 0m
    30
  • Na današnji dan 1995. godine u Parizu potpisan Dejtonski sporazum
    14h 44m
    3