Učenici OŠ "Petar Petrović Njegoš" pobjednici Regionalnog takmičenja Crvenog krsta RS

01.12.2021. 19:15
0
IZVOR: Katera

Regionalno takmičenje "Pokret poznavanja Crvenog krsta" održano je danas u prostorijama Crvenog krsta Republike Srpske na Palama, a na istom je učestvovalo šest ekipa sa područja Sarajevsko-romanijske regije.

Pobjednik takmičenja je ekipa Osnovne škole "Petar Petrović Njegoš" iz Istočne Ilidže, dok su drugo i treće mjesto osvojili učenici OŠ "Sveti Sava" Trnovo, odnosno OŠ "Pale" iz Pala.

Na takmičenju su učestvovale i ekipe osnovnih škola "Sveti Sava" iz Rogatice, "Milan Ilić Čiča Šumadijski" sa Han Pijeska i "Sveti Sava" iz Istočnog Novog Sarajeva.

Pobjednička ekipa, koju čine Lana Dragičević, Aleksandra Gajić i Nikolina Radović, predstavljaće Sarajevsko-romanijsku regiju na Republičkom takmičenju koje će se održati 17. decembra 2021. godine na Palama.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Održan Sajam Crvenog krsta u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO) Održan Sajam Crvenog krsta u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
Sutra istorijski čas za paljanske osnovce na "Novom Zejtinliku" na Sokocu Sutra istorijski čas za paljanske osnovce na "Novom Zejtinliku" na Sokocu
Najčitanije
  • U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
    4h 43m
    2
  • Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
    5h 30m
    0
  • Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku
    18h 20m
    3
  • Emanuel Žofre ima najbolje šanse da bude naredni visoki predstavnik u BiH
    2h 51m
    0
  • Sutra Sveti Vasilije Ostroški
    6h 40m
    0