Učenici SŠC "Pale" prvaci Regionalnog takmičenja MOI iz košarke

14.03.2022. 13:53
0
IZVOR: Katera

Na Regionalnom takmičenju MOI 2022, koje je održano u Višegradu, Srednjoškolski centar „Pale” je nastupio u muškoj i ženskoj košarkaškoj sekciji.

U veoma jakoj konkurenciji, dječaci su osvojili prvo mjesto i plasirali se na Republičko takmičenje, dok su djevojke osvojile drugo mjesto.

Između ostalog, treba istaći da je učenik IV3 Aćim Živković proglašen za najkorisnijeg igrača turnira, što ne umanjuje značaj ostalih igrača, koji su dali svoj maksimum u ostvarivanju ovog rezultata i plasmana na Republičko takmičenje.

Učenike je vodila profesor fizičkog vaspitanja Danka Borisogljebski.

Komentari 0
Povezane vijesti
Učenici SŠC „Pale“ realizovali projekat – učionica u novom ruhu (FOTO) Učenici SŠC „Pale“ realizovali projekat – učionica u novom ruhu (FOTO)
Sofija Đorđić - učenik generacije SŠC „Pale“ Sofija Đorđić - učenik generacije SŠC „Pale“
Izložba radova arhitektonskih tehničara u JU SŠC „Pale“ Izložba radova arhitektonskih tehničara u JU SŠC „Pale“
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    32m
    0
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    46m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    36m
    0
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    14h 6m
    36
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    20h 56m
    0