Uhapšeni zbog sumnje da su otuđili 130.000 KM u Istočnoj Ilidži

07.08.2023. 10:48
1
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Istočna Ilidža juče se na području ove opštine lišili slobode lica inicijala A.B. i A.S, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo „Teška krađa“.

Lica se sumnjiče da su juče iz stana u Ulici Ive Andrića u Istočnoj Ilidži otuđili novac u iznosu od 130.000 KM, neveli su iz PU Istočno Sarajevo.

U toku je dokumentovanje predmeta nakon čega će tužilaštvu biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Boka 07.08.2023. 11:17
    Tu mi je nešto sumljivo .Ko drži tolike pare u stanu ?
Povezane vijesti
Radno vrijeme 1, 2. i 9. maja na području opštine Istočna Ilidža Radno vrijeme 1, 2. i 9. maja na području opštine Istočna Ilidža
Održana Svečana akademija povodom Dana i krsne slave Istočne Ilidže Održana Svečana akademija povodom Dana i krsne slave Istočne Ilidže
Svečana akademija povodom Đurđevdana u Istočnoj Ilidži Svečana akademija povodom Đurđevdana u Istočnoj Ilidži
Najčitanije
  • Na današnji dan prije 81. godinu oslobođen Jasenovac
    8h 7m
    5
  • Istočna Ilidža: Uhapšeno lice zbog ugrožavanja sigurnosti i napada na policajce
    6h 23m
    1
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    8h 33m
    0
  • Sjećanje na žrtve jednog od najvećih zločina NATO agresije: Murino (VIDEO)
    8h 19m
    2
  • Održana Svečana akademija povodom Dana i krsne slave Istočne Ilidže
    18h 52m
    1