Umjesto da je u zatvoru zbog pedofilije, Ivica Mišković javno priča kako je pobjegao iz Banjaluke (VIDEO)

24.11.2023. 12:12
2
IZVOR: nezavisne.com

Ivica Mišković koji je osuđen za pedofiliju u Osnovnom sudu u Banjaluci, gostujući u emisiji "Provjereno" hrvatske Nove televizije otkrio je kako je prešao granicu Bosne i Hercegovine i pobjegao u Hrvatsku.

Na pitanje novinarke da li je nekoga potplatio za bijeg, rekao je da nije, a zatim je objasnio kako je došao na tlo Hrvatske.

- Na sudu sam bio, iskočio kroz prozor i pobjegao. Biciklom sam prešao na crno. Do Novog (Grada) sam vozio, išao sam na Prijedor, pa u Dvoru dole prešao" - rekao je osuđeni pedofil Mišković.

On tvrdi da je osuđen na "pravdi boga".

Inače, kako je ranije saopštila zagrebačka policija, Mišković je lociran na području Zagreba, ali nije uhapšen i sada slobodno šeta glavnim gradom Hrvatske.

Video možete pogledati OVDJE.

"Nezavisne novine" su u srijedu poslale upit Graničnoj policiji BiH u vezi sa Miškovićem, ali odgovor nije stigao.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Gfra 25.11.2023. 18:08
    Da sam na Dodikovom mjestu, ošrto bi protestirao kod Milanovića.
  • Generic placeholder image
    Predator 24.11.2023. 12:49
    Ustaše su to zato je i slobodan
Povezane vijesti
Udruženje roditelja djece oboljele od malignih bolesti „Iskra“ dobitnik Plakete „Sestre Gajić“ Udruženje roditelja djece oboljele od malignih bolesti „Iskra“ dobitnik Plakete „Sestre Gajić“
Srpska bogatija za 26 beba Srpska bogatija za 26 beba
Preminula majka Milorada Dodika Preminula majka Milorada Dodika
Najčitanije
  • Na današnji dan rođen Filip Višnjić
    10h 47m
    3
  • Stari Brod - iskaz grupe svjedoka iz Čajniča
    10h 44m
    3
  • Kojić: Brojni investicioni projekti u opštini Pale za 2026. godinu
    23h 40m
    0
  • Srpska bogatija za 26 beba
    10h 43m
    0
  • Danas pretežno sunčano i toplo
    11h 35m
    0