Умјесто да је у затвору због педофилије, Ивица Мишковић јавно прича како је побјегао из Бањалуке (ВИДЕО)

24.11.2023. 12:12
2
ИЗВОР: nezavisne.com

Ивица Мишковић који је осуђен за педофилију у Основном суду у Бањалуци, гостујући у емисији "Провјерено" хрватске Нове телевизије открио је како је прешао границу Босне и Херцеговине и побјегао у Хрватску.

На питање новинарке да ли је некога потплатио за бијег, рекао је да није, а затим је објаснио како је дошао на тло Хрватске.

- На суду сам био, искочио кроз прозор и побјегао. Бициклом сам прешао на црно. До Новог (Града) сам возио, ишао сам на Приједор, па у Двору доле прешао" - рекао је осуђени педофил Мишковић.

Он тврди да је осуђен на "правди бога".

Иначе, како је раније саопштила загребачка полиција, Мишковић је лоциран на подручју Загреба, али није ухапшен и сада слободно шета главним градом Хрватске.

Видео можете погледати ОВДЈЕ.

"Независне новине" су у сриједу послале упит Граничној полицији БиХ у вези са Мишковићем, али одговор није стигао.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Gfra 25.11.2023. 18:08
    Da sam na Dodikovom mjestu, ošrto bi protestirao kod Milanovića.
  • Generic placeholder image
    Предатор 24.11.2023. 12:49
    Усташе су то зато је и слободан
Повезане вијести
Донаторско вече "С љубављу храбрим срцима" 26. децембра Донаторско вече "С љубављу храбрим срцима" 26. децембра
За масакр цивила у Паулин Двору ни након 34 године нико није кажњен За масакр цивила у Паулин Двору ни након 34 године нико није кажњен
Република Српска увезла 2.945.000 килограма чипса Република Српска увезла 2.945.000 килограма чипса
Најчитаније
  • Јелена Анжујска – прва српска краљица са ореолом светице
    1h 34m
    1
  • Посни колач са вишњама и маком
    11h 31m
    1
  • Живот и смрт свештеника Стевана Трифковића, чувеног попа Стијепа: Симбол отпора сарајевских Срба
    11h 39m
    2
  • Елек и Зупчева најавили ТВ дуел
    8h 18m
    4
  • Цетиње, град херој: Погледајте списак добровољаца у рату 1991/1992. године
    23h 21m
    3