Vaskršnje radionice u vrtiću „Bambi“ Rogatica

10.04.2026. 17:55
0
IZVOR: katera.news

Dječiji vrtić Bambi“ iz Rogatice je povodom najvećeg hrišćanskog praznika Vaskrsa i ove godine organizovao niz aktivnosti.

Jedna od tih aktivnosti bila je i radionica na kojoj su bake i unučad ukrašavali vaskršnja jaja i, kako navode iz Opštine Rogatica, ove godine je tradicionalno bila najposjećenija.

- Ukrašena jaja biće darovana hramu Svete Trojice, odnosno njegovim vjernicima – poručili su iz Opštine.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Opština Rogatica/Fejsbuk

Komentari 0
Povezane vijesti
Promocija knjige „Slušaj svoje srce“ u srijedu u Rogatici Promocija knjige „Slušaj svoje srce“ u srijedu u Rogatici
U čast Srećka Forcana odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici U čast Srećka Forcana odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici
Rogatica: U četvrtak promocija knjige „Kraljevina Jugoslavija 1918–1941“ Rogatica: U četvrtak promocija knjige „Kraljevina Jugoslavija 1918–1941“
Najčitanije
  • Našem sugrađaninu Draganu Macanu potrebna pomoć za liječenje!
    23h 10m
    0
  • Djevojčici Ivani Bjelogrlić posthumno povelja opštine Istočno Novo Sarajevo
    22h 10m
    2
  • Dušanov zakonik danas puni 677 godina
    1h 20m
    6
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    23h 30m
  • Defile mladosti i ljepote ulicama Istočnog Novog Sarajeva (FOTO)
    13h 50m
    2