Veliki uspjeh našeg tenisera Nikole Golijanina

09.05.2024. 12:31
0

Teniser iz Istočnog Sarajeva Nikola Golijanin osvojio je prvo mjesto u konkurenciji najboljih igrača iz regiona na Otvorenom prvenstvu u tenisu, uzrasta do 12 godina.

Prvenstvo je održano u Mostaru i riječ je o turniru prve kategorije Teniskog saveza BiH, a ovo je nastavak odličnih rezultata koje pravi ovaj talentovani i perspektivni teniser.

Nikoli je ovo četvrti osvojeni turnir ove godine, uz još dva osvojena treća mjesta, na zvaničnim turnirima uzrasta do 12 i 14 godina. Osim toga, Nikola je osigurao mjesto u teniskoj reprezentaciji BiH do 12 godina.

Njegov dugogodišnji trener Saša Vuković zadovoljan je Nikolinim postignutim uspjesima, njegovim trudom, radom i zalaganjem, ističući da kao kruna svega toga dolaze i odlični rezultati na sportskom polju.