Više od 1,5 miliona ljudi želi da Kobijeva silueta postane logo NBA

28.01.2020. 20:55
0
IZVOR: nezavisne.com

Više od 1,5 miliona ljudi potpisalo je onlajn peticiju da silueta Kobija Brajanta postane novi logo NBA lige.

Peticiju je pokrenuo jedan navijač Los Anđeles lejkersa, kluba u kojem je Brajant proveo cijelu svoju karijeru.

Potpisi se prikupljaju na stranici change.org a organizatori su ostali šokirani brojem koji je prikupljen u manje od 24 sata akcije.

– Naš cilj je bio prikupiti oko 500.000 potpisa, međutim već sada ih imamo tri puta više, a stalno dolaze novi. Želimo duboko zahvaliti svima koji su dali svoj doprinos potpisivanjem i donacijom peticije. Nadam se da će se našim naporom ostvariti naš san i da ćemo moći vidjeti Kobija Brajanta ugraviranog u NBA Logo – napisao je pokretač akcije.

Košarkaška legenda poginula je u nedjelju u padu helikoptera u blizini Los Anđelesa, zajedno sa svojom 13-godišnja kćerkom Djijanom te sedam putnika i članova posade helikoptera.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije
Šest godina od smrti legendarnog Kobija Brajanta Šest godina od smrti legendarnog Kobija Brajanta
Počelo potpisivanje peticije protiv otvaranja rudnika litijuma Počelo potpisivanje peticije protiv otvaranja rudnika litijuma
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    19h 8m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    17h 19m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    9h 46m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    20h 51m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    10h 11m
    0