Višegrad: Nema zaraženih virusom korona, 22 lica u kućnoj izolaciji

22.04.2020. 12:44
0
IZVOR: SRNA

Na području opštine Višegrad nema zaraženih virusom korona, a 22 osobe se nalaze u kućnoj izolaciji, saopšteno je iz opštinskog Štaba za vanredne situacije.

Šest lica nalazi se u karantinu, dok ih je 356 napustilo medicinski nadzor.

Iz Štaba navode da se građani pridržavaju preporuka svih nadležnih službi, da poštuju propisane mjere i nose zaštitnu opremu.

- Sanitarni inspektor je posjetio prodajne objekte u gradu i ustanovio da su ispoštovane sve mjere, radnici drže propisano odstojanje, a redovno se vrše dezinfekcija i sanitarni pregledi - dodali su iz Štaba.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada
Obilježavanje 84 godine od ustaškog zločina nad 6.000 Srba Obilježavanje 84 godine od ustaškog zločina nad 6.000 Srba
Tone otpada iz Drine završavaju u Višegradu Tone otpada iz Drine završavaju u Višegradu
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    9h 37m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    9h 23m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    10h 44m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    8h 0m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    13h 5m
    0