Вишеград: Нема заражених вирусом корона, 22 лица у кућној изолацији

22.04.2020. 12:44
0
ИЗВОР: СРНА

На подручју општине Вишеград нема заражених вирусом корона, а 22 особе се налазе у кућној изолацији, саопштено је из општинског Штаба за ванредне ситуације.

Шест лица налази се у карантину, док их је 356 напустило медицински надзор.

Из Штаба наводе да се грађани придржавају препорука свих надлежних служби, да поштују прописане мјере и носе заштитну опрему.

- Санитарни инспектор је посјетио продајне објекте у граду и установио да су испоштоване све мјере, радници држе прописано одстојање, а редовно се врше дезинфекција и санитарни прегледи - додали су из Штаба.

Коментари 0
Повезане вијести
Убиство и самоубиство код Вишеграда Убиство и самоубиство код Вишеграда
Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба
Тоне отпада из Дрине завршавају у Вишеграду Тоне отпада из Дрине завршавају у Вишеграду
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    8h 14m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    8h 0m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    9h 21m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    6h 37m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    11h 42m
    0