Višegrad: Svi retestirani negativni na virus, novozaraženih nema

18.07.2020. 18:07
0
IZVOR: SRNA

U Višegradu su 22 osobe retestirane na virus korona i sve su negativne, a novozaraženih nema, potvrdio je ljekar Doma zdravlja Višegrad Darko Lečić.

Lečić je naveo da je ukupno zaraženo 66 osoba, da je osam hospitalizovano, a pet je na kućnom liječenju.

On je dodao da se očekuju rezultati za 18 osoba.

Lečić je ukazao i da je u posljednja 24 časa manji broj lica koja se javljaju sa simptomima na virus korona.

On je pozvao sve da obavezno nose zaštitne maske, drže fizičku distancu, te provode mjere dezinfekcije i higijene. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada
Obilježavanje 84 godine od ustaškog zločina nad 6.000 Srba Obilježavanje 84 godine od ustaškog zločina nad 6.000 Srba
Tone otpada iz Drine završavaju u Višegradu Tone otpada iz Drine završavaju u Višegradu
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    1h 12m
    3
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    20h 11m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    21h 14m
    3
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    20h 51m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    2h 19m
    0