Вишеград: Сви ретестирани негативни на вирус, новозаражених нема

18.07.2020. 18:07
0
ИЗВОР: СРНА

У Вишеграду су 22 особе ретестиране на вирус корона и све су негативне, а новозаражених нема, потврдио је љекар Дома здравља Вишеград Дарко Лечић.

Лечић је навео да је укупно заражено 66 особа, да је осам хоспитализовано, а пет је на кућном лијечењу.

Он је додао да се очекују резултати за 18 особа.

Лечић је указао и да је у посљедња 24 часа мањи број лица која се јављају са симптомима на вирус корона.

Он је позвао све да обавезно носе заштитне маске, држе физичку дистанцу, те проводе мјере дезинфекције и хигијене. 

Коментари 0
Повезане вијести
Убиство и самоубиство код Вишеграда Убиство и самоубиство код Вишеграда
Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба
Тоне отпада из Дрине завршавају у Вишеграду Тоне отпада из Дрине завршавају у Вишеграду
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    18h 45m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 48m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    19h 25m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 58m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    3h 14m
    0