Vladan Mandić ostaje u Slaviji

04.07.2023. 21:56
1
IZVOR: sportdc.net

Jedan od najboljih lijevih bekova lige Vladan Mandić produžio je saradnju sa Slavijom i nastaviće nositi dres "sokolova".

Mandić je dugo bio "na vagi", imao je primamljive ponude iz Prve lige Republike Srpske, gledalo se i ka Premijer ligi, ali na kraju je odlučio da je kod kuće i dalje najbolje, pa je ostao vjeran svojoj Slaviji.

Vladan Mandić je u seniorskom dresu Slavije odigrao 94 utakmice i postigao je šest pogodaka do sada.

Time je Slavija završila jako bitan posao, a ostalo je još da se raščisti situacija sa Nikolom Bjelošem, koji trenira sa ekipom dok čeka šta će biti sa inostranom ponudom i ukoliko do te saradnje ne dođe on će potpisati novi ugovor sa Slavijom.

Luka Asentić je otišao na probni rad u Slovačku, dok je Denis Bogučanin u Srbiji, te je to trojac sa kojim su još uvijek ugovori ne produženi.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    D 06.07.2023. 02:08
    Here we go
Povezane vijesti
Fudbaleri Španije novi svjetski prvaci Fudbaleri Španije novi svjetski prvaci
Engleska osvojila bronzu Engleska osvojila bronzu
Argentina porazila Englesku za finale Svjetskog prvenstva Argentina porazila Englesku za finale Svjetskog prvenstva
Najčitanije
  • Ni dostojnijeg čovjeka, ni ljepšeg spomenika: Godišnjica smrti Petra Prvog Karađorđevića
    1h 51m
    28
  • Slavna istorija našeg zaborava - Zaboravljena srpska groblja i spomenici u Han Pijesku
    15h 11m
    2
  • Preminuo Miroslav Planinčić Plane
    23h 20m
    1
  • Čarls Bukovski rođen prije 106 godina: Koja vam je omiljena knjiga “prljavog starca”?
    15h 51m
    0
  • Masovni pokolj Srba na „Mehinom stanju“ avgusta 1941.
    21h 27m
    6