Vučina Šćepanović se oprašta od fudbala

28.05.2021. 20:15
0
IZVOR: Sportdc.net

Slavija će u posljednjem kolu Prve lige Republike Srpske ugostiti na svome terenu Leotar i time spustiti zavjesu na takmičarsku 2020/2021 godinu.

Ujedno, biće ovo i posljednja utakmica u karijeri za Vučinu Šćepanovića, koji je najavio oproštaj od voljenog dresa.

- Planirao sam da se oprostim u subotu. Došlo je vrijeme da završim igračku karijeru i posvetim se nekim drugim stvarima. Vrijeme je da ustupim mjesto mlađima. Sigurno da nije lako, fudbal je moja velika ljubav, čitav život sam u njemu i mnogo mi je dao-  rekao nam je Vučina Šćepanović, koji je potom kroz smijeh dodao da nas ne začudi ako se za pola godine ponovo ne aktivira kada švati da bez igranja ne može.

Vučina Šćepanović je u Bosnu i Hercegovinu stigao 2003. godine kada je kao tinejdžer zadužio dres Slavije. Bio je tu u najboljim godinama kluba iz Istočnog Sarajeva, a u BiH je igrao još za Sarajevo, Zrinjski, te Olimpik. 

Dao je ovaj sjajni veznjak mnogo Slaviji, i Slavija je njemu dala punu afirmaciju, a sada ono što bi bio logičan slijed događaja jeste da Šćepanović, koji je trenutno u procesu sticanja trenerske licence, ostane na nekoj od trenerskih pozicija u klubu.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Šćepanović: "Slavija" me lansirala, njoj sam se uvijek vraćao Šćepanović: "Slavija" me lansirala, njoj sam se uvijek vraćao
Leotar slavio na Šćepanovićevom oproštaju od fudbala Leotar slavio na Šćepanovićevom oproštaju od fudbala
Najčitanije
  • Godišnjica NATO napada na izbjegličko naselje "Majino naselje"
    10h 28m
    1
  • "Pomoz Bog" — više od pozdrava
    22h 33m
    1
  • Božović: Neustavno poskupljenje boravka u vrtiću za djecu iz Istočne Ilidže
    2h 45m
    0
  • Darko Mladić: General Mladić je na samrti
    22h 27m
    0
  • Savanović Zorić: U izboru zanimanja briga roditelja ne smije preći u kontrolu
    9h 42m
    1