Zabranu kretanja prekršilo 15 osoba

13.05.2020. 10:00
0
IZVOR: nezavisne.com

U protekla 24 sata zabranu kretanja na teritoriji Republike Srpske starijih od 65 godina i policijski čas prekršilo je 15 građana u Republici Srpskoj, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova RS.

Takođe, zbog nekorištenja zaštitne maske na javnim površinama, prekršajni nalog uručen je za 64 osobe.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske apeluje na građane da poštuju Zaključak Republičkog štaba za vanredne situacije o obaveznom sprovođenju mjera za reagovanje na pojavu bolesti izazvane novim virusom korona (KOVID-19) u Republici Srpskoj, a kojim se propisuju vanredne mjere u cilju prevencije širenja virusa korona SARS-KoV-2 i KOVID-19 bolesti na teritoriji Republike Srpske.

Komentari 0
Povezane vijesti
Novih 35 kamera na putevima Srpske: Ne slikaju samo brzu vožnju! Novih 35 kamera na putevima Srpske: Ne slikaju samo brzu vožnju!
Vozaču iz BiH evidentirano 12 prekršaja Vozaču iz BiH evidentirano 12 prekršaja
Vozio 252,8 kilometara na čas, policija ga privela Vozio 252,8 kilometara na čas, policija ga privela
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    8h 48m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    3h 40m
    15
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    8h 30m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    42m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    7h 24m
    1