Zaklao suprugu, sebi presudio strujom

21.08.2021. 13:54
0
IZVOR: Glas Srpske

Zoran Spasojević (56) iz Prnjavora nožem je usmrtio suprugu Draganu (53), a potom je presudio sebi tako što se uhvatio za električnu instalaciju, saznaje „Glas Srpske”.

Prema saznanjima "Glasa Srpske" zločin se desio u njihovoj porodičnoj kući u selu Crkvena kod Prnjavora, a Zoran je suprugu navjerovatnije zaklao. 

Ovaj zločin otkrila je radnica njihove prodavnice rano jutros kada je došla na posao.

- Ona je zatekla stravičan prizor i u kući je otkrila beživotno tijelo Dragane koja je bila sva u krvi. Zoran je pronađen mrtav u podrumu kuće. On se uhvatio za gole žice električne instalacije i tako ubio strujnim udarom - rekao je izvor blizak istrazi.

U Policijskoj upravi Banjaluka rekli su da je policijskim službenicima Policijske stanice Prnjavor jutros prijavljeno je da je u mjestu Crkvena, u prostorijama trgovinske radnje, koja se nalazi u sklopu stambene kuće pronađeno beživotno tijelo D.S.

- Pregledom kuće, u podrumskim prostorijama je pronađeno i beživotno tijelo Z.S. O događaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka, koji je izašao na lice mjesta događaja i rukovodi uviđajem - rekli su u policiji ne navodeći detalje.  

Komentari 0
Povezane vijesti
Godišnjica ubistva Zorice Divčić Godišnjica ubistva Zorice Divčić
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    1h 45m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    6h 46m
    2
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    5h 50m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    7h 48m
    0
  • Istočna Ilidža: Iz magacina benzinske pumpe u više navrata otuđeno 850 kutija cigareta
    6h 2m
    0