Zaslužen trijumf Slavije (VIDEO)

18.11.2021. 20:00
0
IZVOR: sportdc.net

Juče su u Istočnom Sarajevu utakmicu 7. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske odigrali fudbaleri Slavije i Zvijezde 09 iz Etno sela Stanišić. Domaći tim je bio mnogo bolji i efikasniji i sa 4:0 porazio goste.

Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, a u nastavku je na terenu postojala samo Slavija. Braća Bjeloš, Dejan i Nikola su prvi zatresli mrežu gostiju, da bi u finišu golovima Ajkunića i Vučinića domaćin došao do pobjede.

Nakon utakmice portal „SportDC“ razgovarao je sa trenerom fudbalera "Slavije" Bojanom Regojem.