Zbog guste magle otkazano više letova sa Sarajevskog aerodroma

16.01.2020. 21:07
0
IZVOR: Faktor

Više letova je otkazano sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo zbog guste magle i smoga koji su prekrili grad.

U večernjim satima otkazana su dva slijetanja aviona u terminu od 19.25 i 20.30 sati. Otkazano je slijetanje aviona „Turkish Airlinesa“ iz Istanbula, te aviona „FlyBosnie“ iz Rima.

Takođe, tokom dana su otkazana i četiri polijetanja sa Sarajevskom aerodroma.

Avion „Croatia Airlines“ iz Zagreba u 6.30 nije poletio za Zagreb, kao ni avion „Austrian Airlinesa“, koji je trebao letjeti za Beč u 7.40. Avionu „FlyBosnie“ u 17.20 je otkazan let za Rim, a otkazan je i let „Turkish Airlinesa“ za Istanbul u 20.20 sati.

Komentari 0
Povezane vijesti
Moguća velika odstupanja od reda letenja Moguća velika odstupanja od reda letenja
Nakon više od 30 godina: Od sutra iz Beograda do Mostara za 50 minuta Nakon više od 30 godina: Od sutra iz Beograda do Mostara za 50 minuta
Zašto je avionska karta jeftinija ako je kupite šest mjeseci ranije? Zašto je avionska karta jeftinija ako je kupite šest mjeseci ranije?
Najčitanije
  • Dva metka za zločinca: Ovo je Srbin koji je na današnji dan likvidirao Pavelića
    4h 37m
    14
  • Operacija ''Zvijezda 94'' - Goražde 1994.
    4h 37m
    9
  • Pronađeno beživotno tijelo u Sokocu
    1h 3m
    0
  • Cijena popularne čokolade razbjesnila kupce u BiH
    23h 25m
    1
  • Javni poziv za dodjelu sredstava za sprovođenje mjera energetske efikasnosti u stambenim objektima boračkih kategorija
    4h 53m
    0