Zbog korone mesar mora da uništi 600 kilograma mesa

19.08.2020. 10:56
0
IZVOR: Tanjug

Slobodan Libero Tupajić, vlasnik poznate pulske mesare, koja je postala žarište virusa korona nakon što je kod petoro njegovih radika potvrđen KOVID-19, kaže da je uznemiren zbog toga i da će najvjerovatnije morati da uništi 600 kilograma već obrađenog mesa.

U naredne dvije sedmice mesara će, kaže, biti zatvorena.

Za Glas Istre je ispričao da se od početka epidemije svim silama trudio da obezbijedi maksimalnu zaštitu za zaposlene i kupce, kao i da nije dozvoljavao da se u mesari u istom trenutku nađe više od dva kupca.

Korišćena su i sva zaštitna sredstva.

- Ali evo, dogodilo se, očito smo nemoćni protiv tog vraga koji leti vazduhom, a stavio je cijeli svijet u velike probleme - rekao je Tupajić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
EU ovo meso daje kućnim ljubimcima, a mi ga jedemo EU ovo meso daje kućnim ljubimcima, a mi ga jedemo
Izvoz u Rusiju nada za domaću poljoprivredu Izvoz u Rusiju nada za domaću poljoprivredu
Najčitanije
  • Mitrovdanska ofanziva - 5.000 srpskih vojnika pobijedilo 40.000 neprijatelja (VIDEO)
    6h 28m
    20
  • Ljubav Srpkinje i austrougarskog oficira u vrijeme oslobođenja Sarajeva
    15h 53m
    18
  • Kako je Sarajevo dočekalo oslobodioce 1918.
    12h 52m
    3
  • Na današnji dan rođen Vuk Stefanović Karadžić
    5h 7m
    0
  • Ulica koje više nema: Obala Stepe Stepanovića
    14h 50m
    2