Žena poginula u direktnom sudaru kod Doboja

20.04.2024. 19:16
0
IZVOR: nezavisne.com

Žena B. Z. (66) poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se danas u 16.10 sati dogodila u mjestu Mravići na magistralnom putu M-17 u Opštini Doboj Jug.

Ovo je za portal "Avaza" potvrđeno iz MUP-a ZDK.

- U nesreći su učestvovala dva putnička vozila mercedes i audi. Vozačica mercedesa B. Z. na licu mjesta je poginula, dok su vozač i suvozač iz audija zadobili lakše povrede i prevezeni su u bolnicu -kazali su za portal "Avaza" iz MUp-a ZDK.

U toku je totalna obustava saobraćaja, a uviđaj se obavlja uz nadzor dežurnog Kantonalnog tužioca ZDK.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Zbog udesa obustavljen saobraćaj na putu Novo Goražde - Čajniče Zbog udesa obustavljen saobraćaj na putu Novo Goražde - Čajniče
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    11h 39m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    5h 38m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    3h 44m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    12h 35m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    1h 16m
    0