Žena poginula u direktnom sudaru kod Doboja

20.04.2024. 19:16
0
IZVOR: nezavisne.com

Žena B. Z. (66) poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se danas u 16.10 sati dogodila u mjestu Mravići na magistralnom putu M-17 u Opštini Doboj Jug.

Ovo je za portal "Avaza" potvrđeno iz MUP-a ZDK.

- U nesreći su učestvovala dva putnička vozila mercedes i audi. Vozačica mercedesa B. Z. na licu mjesta je poginula, dok su vozač i suvozač iz audija zadobili lakše povrede i prevezeni su u bolnicu -kazali su za portal "Avaza" iz MUp-a ZDK.

U toku je totalna obustava saobraćaja, a uviđaj se obavlja uz nadzor dežurnog Kantonalnog tužioca ZDK.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Zbog udesa obustavljen saobraćaj na putu Novo Goražde - Čajniče Zbog udesa obustavljen saobraćaj na putu Novo Goražde - Čajniče
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    12h 39m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    10h 50m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    3h 17m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    14h 22m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    15h 36m
    0