Zumbom i plesom za našu Icu Lavicu sakupljeno 1.170 KM

02.08.2021. 15:14
0
IZVOR: Katera

U okviru manifestacije "Ljeto u Istočnom Novom Sarajevu" u subotu, 31. jula na Trgu Srbija održan je humanitarni zumba trening za prikupljanje pomoći za liječenje naše Ivane Bjelogrlić – Ice Lavice.

Organizatori ove akcije su ZIN Jelena Golijanin i licencirani zumba instruktori iz regiona, a sponzor proizvoda osvježenja i grickalica bio je "Pepsi".

  • Slika
  • Slika
  • Slika

U ovoj humanitarnoj akciji prikupljeno je 1.170 KM, a sva sredstva su jutros uplaćena na račun za pomoć našoj Ici Lavici, saopšteno je iz opštine Istočno Novo Sarajevo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Stupar: Ispovijest kao proces ozdravljenja nacije, porodice i pojedinca Stupar: Ispovijest kao proces ozdravljenja nacije, porodice i pojedinca
I ove godine besplatan vozački ispit za sve vukovce I ove godine besplatan vozački ispit za sve vukovce
Međunarodni festival rakije 28. marta u Istočnom Novom Sarajevu Međunarodni festival rakije 28. marta u Istočnom Novom Sarajevu
Najčitanije
  • Jeromonah Georgije Stanković - Post u savremeno doba (VIDEO)
    1h 58m
    16
  • Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
    3h 48m
    14
  • Dan kad su Srbi ponovo izabrali pravu stranu istorije - 27. mart
    3h 50m
    11
  • Vojska Jugoslavije na današnji dan oborila "nevidljivi" avion
    3h 51m
    3
  • Život i misija Matije Bana, akademika, diplomate, Srbina, katolika
    19h 28m
    2