Žuto upozorenje za Banjaluku, Prijedor, Višegrad, Tuzlu i Sarajevo

16.12.2020. 09:14
0
IZVOR: SRNA

Meteoalarm je za danas izdao žuto upozorenje za područja Banjaluke, Prijedora, Višegrada, Sarajeva i Tuzle zbog magle, objavljeno je na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Magla će na području Banjaluke, Prijedora i Višegrada smanjivati vidljivost na manje od 200 metara, dok će na području Sarajeva i Tuzle magle biti u kotlinama.

Žuti meteoalarm ukazuje na potencijalno opasno vrijeme.

Vremenske prilike koje se prognoziraju nisu neuobičajene, ali treba biti na oprezu ako se praktikuju aktivnosti koje su izložene meteorološkim rizicima. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Gojković: Godišnje se otkrije 600 slučajeva raka dojke Gojković: Godišnje se otkrije 600 slučajeva raka dojke
Građane Republike Srpske očekuju veće cijene goriva Građane Republike Srpske očekuju veće cijene goriva
Problemi u BiH se gomilaju, političari zaokupljeni sami sobom Problemi u BiH se gomilaju, političari zaokupljeni sami sobom
Najčitanije
  • Dodik: Najniža plata u Srpskoj biće povećana prema stepenu stručnosti
    17h 56m
    7
  • Tanja Granzov u porodilištu Bolnice „Srbija“ rodila peto dijete
    17h 28m
    1
  • U Sokocu uhapšeno lice iz Istočnog Novog Sarajeva zbog droge
    18h 7m
    1
  • Babalj: Vlast Srpske grubo pogazila sva obećanja narodu
    13h 15m
    2
  • Sutra otkrivanje spomen-obilježja stvaraocima i braniocima Srpske
    14h 39m
    3