Лазар Војиновић и Јана Башевић прваци БиХ, Нађа Којић вицешампион

29.03.2026. 11:20
2
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џудо клуба "Гласинац" са Сокоца остварили су сјајне резултате на Првенству БиХ за кадете и кадеткиње, млађе дјечаке и дјевојчице У14.

Лазар Војиновић је освојио златну медаљу и обезбиједио пласман на Балканско и Европско првенство, која ће бити одржана у Шпанији и Црној Гори.

Јана Башевић је, такође, освојила златну медаљу, док је Нађа Којић, због повреде у финалу одустала и задовољила се другим мјестом.

- Дјевојке су оствариле пласман на Балканско првенство које ће бити одржано у Македонији – поручили су из клуба.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљенe фотографијe

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Ja 29.03.2026. 15:35
    Bravo djeco,sve cestitke!
  • Generic placeholder image
    РУС 29.03.2026. 15:30
    Лазаре, све честитке, љуби те ђед Милан.
Повезане вијести
Такмичари Џудо клуба „Гласинац“ са Сокоца освојили девет медаља Такмичари Џудо клуба „Гласинац“ са Сокоца освојили девет медаља
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    2h 48m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    52m
    23
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    3h 2m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    2h 52m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    16h 22m
    36