Лишен слободе због напада на полицијског службеника

28.04.2025. 12:55
1
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Срајево, 27.04.2025. године, око 02,15 часова лишили су слободе лице иницијала К.В. из Источног Сарајева, због основа сумње да је починио кривично дјело „Напад на службено лице у вршењу службне радње“.

Лице К.В. се сумњичи да се у угоститељском обекту на подручју општине Источно Ново Сарајево, оглушио од наређење полицијског службеника да престане са нарушавањем јавног реда и мира, а затим истог физички напао нанијевши му тјелесну повреду.

О свему је обавјештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево и у току је документовање предмета.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Предатор 29.04.2025. 09:15
    То се некад на лицу места решавало
Повезане вијести
Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот? Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот?
Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал
Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    20h 25m
    31
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    6h 36m
    6
  • У току рад на расвјетљавању кривичног дјела „Тешко убиство“ у покушају
    9h 30m
    1
  • Шеховац: Полиција на терену ради на проналаску починилаца криминалних дјела
    3h 59m
    11
  • Грађани против апартманизације Јахорине
    20h 36m
    9