Lišen slobode zbog napada na policijskog službenika

28.04.2025. 12:55
1
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Istočno Novo Srajevo, 27.04.2025. godine, oko 02,15 časova lišili su slobode lice inicijala K.V. iz Istočnog Sarajeva, zbog osnova sumnje da je počinio krivično djelo „Napad na službeno lice u vršenju službne radnje“.

Lice K.V. se sumnjiči da se u ugostiteljskom obektu na području opštine Istočno Novo Sarajevo, oglušio od naređenje policijskog službenika da prestane sa narušavanjem javnog reda i mira, a zatim istog fizički napao nanijevši mu tjelesnu povredu.

O svemu je obavješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo i u toku je dokumentovanje predmeta.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Predator 29.04.2025. 09:15
    To se nekad na licu mesta rešavalo
Povezane vijesti
Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
Marš „Besmrtnog puka“ danas na Palama Marš „Besmrtnog puka“ danas na Palama
Zatvoren 24. Međunarodni festival poezije za djecu i omladinu u Istočnom Sarajevu Zatvoren 24. Međunarodni festival poezije za djecu i omladinu u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Marš „Besmrtnog puka“ danas na Palama
    9h 36m
    0
  • Dan pobjede nad fašizmom i Dan Evrope
    6h 15m
    2
  • Osveštanje Crkve Svetog Marka na Koševu - duhovna pobjeda Srba u Sarajevu
    3h 50m
    1
  • Svečano osvećenje Kapele Svetog Marka u Sarajevu
    23h 15m
    0
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    1h 8m