Лоциран затворски бјегунац из Кине

21.11.2023. 12:24
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Држављанин Кине Q.Т. који је побјегао из Окружног затвора у Требињу лоциран је на подручју села Ластва и за њим трага већи број припадника затворских полицајаца, потврђено је "Гласу Српске".

Према незваничним информацијама он је лоциран у брдима око поменутог села и за њим је у току опсежна потрага. Више информација биће познато касније. Кинез је из затвора Казнено поправног завода у Требињу побјегао 19. новембра, када је током шетње затворским кругом, успио да прескочи зид и ограду.

Директор Казнено-поправног завода (КПЗ) Требиње Зоран Миладиновић раније је изјавио је да је одбјегли кинески држављанин имао помагаче из Кине који су ухапшени. Он је додао да је о бјекству кинеског држављанина обавијештена Гранична полиција БиХ, Полицијска управа Требиње и Жандармерија.

Он је тада  навео да је кинески држављанин Q.Т. био у екстрадиционом притвору по рјешењу Суда БиХ због привредног криминала у Кини. 

Пише: Небојша Томашевић

Коментари 0
Повезане вијести
У току јесења сјетва, повољни климатолошки услови У току јесења сјетва, повољни климатолошки услови
Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе
За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе
Најчитаније
  • Опоравилиште Касиндо као центар друштвених дешавања
    20h 17m
    0
  • Бранка Пандуревић из Пала треба нашу помоћ
    12h 26m
    0
  • Погача са шпинатом и сиром
    22h 42m
    0
  • Двоје Гачана теже повријеђено недалеко од Тјентишта
    20h 48m
    2
  • Свештенику Богдану Стјепановићу потребна наша помоћ у борби за живот – позовимо 1457!
    21h 44m
    0